З 39 шкіл округу до зими готові тільки 3 – С. Рудик

Народний депутат України Сергій Рудик з нагоди свята першого дзвоника прозвітував про свою роботу на окрузі та принагідно забив на сполох: діти пішли навчатися, та школи не готові до зими. Про це він написав на своїй сторінці у ФБ.

«Товариство! Сьогодні, ФБ стрічка так і майорить привітаннями з Днем знань… Але …  я зараз про наболілі питання матеріально-технічного оснащення навчальних закладів. Від самого початку своєї депутатської діяльності, допомогу освітнім закладам визначив як пріоритет. Так, у минулому році, за мого сприяння ремонтні роботи були проведено в 54 школах мого виборчого округу. В цифрах це більше 1 000 нових металопластикових вікон, нові котельні, перекриті дахи, комп’ютерні класи (майже 10), мультимедійне обладнання тощо. Цьогоріч… ремонтні роботи мали бути проведено ще в 39 школах. …

Я вже не кажу про інноваційні школи, а таких в моєму окрузі цілих 4!
Якщо чесно, щиро сподівався, що керівники районів, директори шкіл та інші зацікавлені особи зроблять висновки з минулорічної ситуації, коли замість 1 вересня більшість освітніх об’єктів було введено в експлуатацію, по суті, аж коли вже випав сніг.

Але, за результатами нарад, які було проведено на моє прохання напередодні сьогоднішнього свята, на превеликий жаль, минулорічна ситуація з введенням в експлуатацію об’єктів таки повториться. З 39 шкіл 198 виборчого округу, до 1 вересня від сили готові тільки 3(?!)
Та що там об’єкти, в Черкаському районі навіть нараду не спромоглися провести …. А там, між іншим, пішло до школи майже 6,5 тис. учнів. А загальна сума субвенції, яку вдалося «вибити!» цього року для Черкаського району, ні багато ні мало 7,7 мільйонів (?!)», – йдеться у його дописі.

Прочитайте ще:

Залиште коментар