Торік Черкаси стали першими в Україні за обсягами капітального ремонту доріг, — Бондаренко

Торік Черкаси стали першими в Україні за обсягами капітального ремонту доріг, — Бондаренко

За попередній рік Черкаси стали першим містом в Україні, де на 280 тисяч населення було зроблено найбільшу кількість квадратних метрів капітально відремонтованих доріг. Загалом ремонтом було охоплено 30-ть вулиць міста.

Про це у своєму виступі на засіданні Клубу мерів, що відбулося 1 грудня, розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

«Коли мене в 2015 році обрали міським головою, одним із головних пріоритетів ми визначили ремонт міських доріг. На той час навіть більшість центральних доріг нашого міста були розбитими, що вже говорити про асфальтне покриття в більш віддалених районах. За два роки нам вдалося провести капітальний ремонт на десятках доріг як у центрі нашого міста, так і на периферії. Для прикладу, якщо в 2015 році комунальники відремонтували всього 5 черкаських вулиць то в 2016-ому році ми охопили ремонтом понад 30 вулиць міста. У цьому році намагалися працювати на цьому ж рівні», — поділився з колегами з інших міст очільник Черкас.

Він також зазначив, що сьогодні зосереджено увагу на найбільш масштабних проектах у сфері дорожнього господарства. Це реконструкція вулиці Героїв Дніпра, де не просто оновлено асфальтне покриття, а й облаштовано тротуари, велосипедні доріжки, встановлено нові ліхтарі. Серед масштабних проектів також ремонт  центральних  артерій Черкас – бульвару Шевченка, вулиць В’ячеслава Чорновола, Сурікова, Молоткова, Гагаріна, Менделєєва та багато інших.

Відзначив міський голова й те, що на 14-ти черкаських вулицях облаштовано 60 світильників. Насамперед, підсвітили розмітку на тих вулицях, де найбільш пожвавлений рух транспорту та найчастіше траплялися аварії.

«У наступному році ми, серед іншого, плануємо активізувати роботи з ремонту тротуарів, аби пішоходи могли комфортно пересуватися містом», — зазначив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, 1 грудня в Черкасах пройшло  засідання Клубу мерів, у якому взяли участь міські голови та голови ОТГ з різних куточків України.

Прочитайте ще:

Залиште коментар