“Треба шпигунів десь в іншому місці ловити, а не в серіалі”, – мер Черкас про заборону “Сватів”

«Це зовсім нонсенс!» – реагує мер Черкас Анатолій Бондаренко у телепрограмі «72 години» з Валерієм Макєєвим на заборону серіалу.

Мер зауважує, що буває «коли-неколи» і сам дивився серіал вдома, пише “Прочерк”.

1442921

“Дружина, теща, дивляться з насолодою. Але я скажу так, що не тим займаються певні правоохоронні органи, міністерства, щоб забороняти телесеріал «Свати». Треба шпигунів і російську пропаганду десь в іншому місці ловити, а не в серіалі”, – зауважив Анатолій Бондаренко.

“Треба будувати економіку, розвивати країну. І коли наші сусіди, як стали нашими ворогами, подивляться, що в нас кращий рівень життя, лояльніші закони, щоб розвивати підприємництво, бізнес, то вони самі повернуться до нас обличчям. Бо, на жаль, військовим шляхом ми не в змозі це зробити. Треба реально дивитися на речі. Потрібно, щоб люди краще жили на материковій Україні, тоді думаю і Крим повернеться!” – зазначив Бондаренко.

Нагадаємо, що 29 листопада Держкіно скасувало прокатне посвідчення серіалу «Свати» через те, що виконавець однієї із головних ролей Федор Добронравов внесений до списку осіб, які загрожують національній безпеці України.

Залиште коментар