Тренінг з бізнес-стимуляції відбувся в ЧДТУ

Тренінг з бізнес-стимуляції відбувся в ЧДТУ

19 лютого в Черкаському державному технологічному університеті факультет економіки та управління, за ініціативи кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, провів 2 тренінги в межах V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2018». Про це інформують на сайті Черкаського державного технологічного університету.

Студенти мали нагоду взяти участь у навчанні на тему: «Прикладне та ефективне навчання економіці й бізнесу на практиці». Науково-педагогічний персонал поглибив знання щодо «Використання бізнес-симуляторів в освітньому процесі й організації економічної практики».

Привітала всіх присутніх доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування – Фінагіна Олеся Валентинівна та розповіла про перспективи  розвитку бізнесу в Україні та Черкаському регіоні, активних формах співробітництва з інфраструктурою  підтримки підприємницької діяльності для молоді.

Спікером та тренером виступив кандидат економічних наук, доцент кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, Генеральний директор ТОВ «Компанія Інтелектуальних Технологій», Директор-координатор V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2018» – Паздрій Віталій Ярославович.

Прочитайте ще:

Залиште коментар