Три нові спеціальості з`явилися в Черкаському державному технологічному університеті

Три нові спеціальості з`явилися в Черкаському державному технологічному університеті

«Матеріалознавство», «Статистика» і «Лісове господарство»: саме такі три спеціальності нещодавно відкрили в Черкаському державному технологічному університеті. Про це повідомляє “Вичерпно“.

На кафедрі фізики та прикладного матеріалознавства факультету комп’ютеризованих технологій машинобудування і дизайну Черкаського державного технологічного університету відкрито нову спеціальність 132 «Матеріалознавство» за освітньою програмою «Прикладне матеріалознавство та комп’ютерна інженерія матеріалів».

На кафедрі статистики та прикладної математики факультету інформаційних технологій і систем Черкаського державного технологічного університету відкрито спеціальність – 112 «Статистика» за освітньою програмою «Аналіз даних (Data Science) та комп’ютерна статистика».

Під час навчання у Черкаському державному технологічному університеті за спеціальністю «Статистика» студенти опанують базові дисципліни комп’ютерних наук: курси з мов С, С++, Python, об’єктно-орієнтованого програмування (Java), VisualBasic, SQL, спеціальні курси – мова програмування R, сучасні математичні пакети MATLAB, MathCad, Statistica, хмарні технології та сервіси.

На кафедрі загальної екології, педагогіки та психології будівельного факультету студенти матимуть можливість здобути спеціальність 205 «Лісове господарство» у галузі знань «Аграрні науки та продовольство».

Залиште коментар