Центральні площі черкаських містечок оновили до Нового року

Центральні площі черкаських містечок оновили до Нового року

Сучасний рекреаційний простір віднині є в жителів Христинівки та Монастирища. У цих містах оновили центральні площі. Участь у їхньому відкритті взяв голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

Як зауважив очільник області, ще кілька років тому він ініціював наведення ладу в середмістях по області. Передовсім, це було пов’язано з декомунізацією.

“Після демонтажу пам’ятників Леніну, а такі переважно були в більшості міст і сіл, подекуди так і лишалися руїни посеред центральних площ, – розповів Юрій Ткаченко. – Мені приємно, що низка міст відгукнулись на нашу ініціативу. Сподіваюсь, ця «естафета» ширитиметься і далі областю, а разом із оновленням центральних площ поліпшуватиметься й загалом інфраструктура. Тим більше завдяки децентралізації, реформі, яка ініційована Президентом України й Урядом, громади мають ресурс на інфраструктурні проекти. Особливо об’єднані територіальні громади.”

Площі у Христинівці та Монастирищі реконструйовані коштом державного та місцевих бюджетів. Проекти реалізовані за сприяння народного депутата України Антона Яценка.

Прочитайте ще:

Залиште коментар