Цілодобове прибирання снігу триває у Черкасах

Цілодобове прибирання снігу триває у Черкасах

 Аби вирішити ситуацію, міська влада залучає до ліквідації наслідків негоди всю наявну техніку комунальних підприємств. Приміром, нині у місті працює понад сорока одиниць, але цього недостатньо. Про це інформує офіційнийй портал Черкаської міської ради.
Останні дві доби водії КП «ЧЕЛУАШ» працюють в авральному режимі – безперервно по 17-18 годин, прибираючи сніг з доріг. Люди викладаються на повну, розуміючи ситуацію. Але технічні й фізичні ресурси підприємства обмежені. Адже в умовах постійних опадів потрібно що дві години розчищати та обробляти протиожеледними сумішами близько 350 кілометрів  міських шляхів. Приміром, у четвер, 18 січня, за даними синоптиків, у Черкасах випало 45 см снігу.  У місті постійно працює 11 одиниць техніки КП «ЧЕЛУАШ», яка просто не встигає прибирати  увесь сніг та посипати дороги”, – розповів  сьогодні під час чергового засідання оперативного штабу під головуванням міського голови Анатолія Бондаренка  директор КП «Черкаське автомобільне управління лінійних шляхів» Олексій Мельник.

 Тому керівництво міста  вже звернулось до підприємств різних форм власності з проханням допомогти у подоланні негоди, залучивши наявну у них  техніку для прибирання снігу.

Залиште коментар