Цукровий завод в Тальному хочуть зупинити через забруднення річки

Цукровий завод в Тальному хочуть зупинити через забруднення річки

Держекоінспекцією у Черкаській області направлено позов щодо тимчасової зупинки діяльності ТОВ «Панда».

Реагуючи на звернення громадян та публікації електронних ЗМІ стосовно забруднення річки Тальянка та річки Гірський Тікич, спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області проведено позапланову перевірку щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства Товариством з обмеженою відповідальністю «Панда» м. Тальне (юридична адреса Київська обл., м. Васильків).

За результатами проведеної перевірки встановлено, що діяльність по виробництву цукру здійснюється з порушеннями, а саме: відсутній дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, відсутня реєстрова карта об’єкту утворення, оброблення та утилізації відходів, не представлені договори передачі відходів та журнал обліку відходів та скид зворотних вод І категорії здійснюється з перевищенням, що є порушенням статтей 44, 48, 70 Водного Кодексу України.

Матеріали перевірки направлено до Київського окружного адміністративного суду для прийняття рішення щодо застосування заходів реагування до товариства з обмеженою відповідальністю «Панда», а саме зобов’язати ТОВ «Панда» тимчасово зупинити діяльність за адресою м. Тальне, вул. Графська (Гроса) 2 до проведення заходів по ліквідації перевищень ГДК по азоту амонійному з дотриманням умов скидання стічних вод у р. Тальянка.

Прочитайте ще:

Залиште коментар