У чергу на отримання біометричного паспорта чи ID-картки можна стати не виходячи з дому

У чергу на отримання біометричного паспорта чи ID-картки можна стати не виходячи з дому

Для черкащан став доступним новий сервіс на сайті Державної міграційної служби України. Тож тепер записатися в чергу за біометричним паспортом чи ID-карткою можна не виходячи з дому, повідомляє “Інфоміст”.

Для цього у розділі “Електронна черга” варто ввести контактний номер телефону та обрати регіон. Потім необхідно зазначити чотири останні цифри документа, який засвідчує особу, обрати зручний час і дату.

Після заповнення форми, на телефон має надійти смс із кодом підтвердження операції. Якщо громадянин не з’являється у зарезервований час, треба реєструватися знову.

Також записатися до електронної черги можна безпосередньо в підрозділі міграційної служби через термінал, отримавши талончик з обраною датою та часом прийому. На прийом бажано з’явитися за 10 хвилин до обраного часу, адже у разі неявки громадянина протягом 2 хвилин з моменту початку виклику до кабінету його черга автоматично скасовується. На сьогодні для попереднього запису через термінал у підрозділі можна обрати дату впродовж найближчих 30 днів.

Нагадаємо, що влітку 2017 року до міграційної служби Черкащини майже 34, 5 тисячі громадян подали документи на оформлення закордонного паспорта.

Прочитайте ще:

Залиште коментар