У 14 громадах Черкащини сьогодні проходять вибори

У 14 громадах Черкащини сьогодні проходять вибори

Сьогодні, 29 жовтня, проходять вибори у 14 об’єднаних територіальних громадах.  За словами директора департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА Олександра Шабатіна, всі дільниці відкрились та працюють, затримок при відкритті не було. Про це повідомляє “Інфоміст“.

Голосування розпочалося о 8:00 та триватиме до 20:00.

Виборча кампанія у об’єднаних територіальних громадах Черкаської області характеризується відсутністю значних порушень та суттєвих відхилень від календарного плану проведення виборів.

Найчастіше кандидати порушували вимоги до ведення агітації. Виявили спостерігачі й один випадок так званого “чорного піару”. Про це представники Громадянської мережі ОПОРА розповіли під час прес-коференції у Черкасах 27 жовтня.

До виборів у Іваньківській, Матусівській, Паланській, Іркліївській, Ліплявській, Зорівській, Соколівській, Бузівській, Степанківській, Моринській, Карашинській, Мліївській сільських та Жашківській і Кам’янській міських громадах зареєстрували 1 379 кандидатів у депутати та 86 кандидатів на посади голів об’єднаних територіальних громад. З них мешканці громад мають обрати 284 депутати та 14 голів ОТГ.

З-поміж претендентів на депутатські мандати більшість – представники місцевих осередків політичних партій (1135), натомість за крісла голів ОТГ змагатимуться здебільшого самовисуванці (71). Загалом участь у виборчому процесі беруть представники 17 партій.

Залиште коментар