У Черкаському лісгоспі вже висадили майже 150 гектарів лісів

У Черкаському лісгоспі вже висадили майже 150 гектарів лісів

У Черкаському лісгоспі триває «гаряча» пора – весняна лісокультурна кампанія. На підприємстві цього року заплановано створити 180,2 га лісових культур. Крім того, заплановано природне поновлення лісів на площі у 9,9 га. Станом на сьогодні садіння лісових культур вже здійснили на загальній площі 148,6 га.

«Більшість лісництв нашого підприємства мають піщані ґрунти, які швидко прогріваються, тому, щоб виконати лісокультурні роботи в оптимальні агротехнічні строки, ми максимально перейшли на створення лісових культур механізованим способом. Так, цьогоріч 95% посадкових робіт здійснюємо мехаанізовано. А це, у першу чергу, фінансова економія для підприємства, адже при садінні лісу задіяна менша кількість працівників, а ще, як показала практика, це і відмінна приживлюваність сіянців, які потім дають гарний приріст», – зазначив директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт.

Основною лісоутворюючою породою, що зростає на території підприємства, є сосна звичайна, сіянці якої висадять на площі 137,7 га. Окрім того, сіянцями дуба звичайного заліснять площу у 39,9 га, горіха чорного – 2,6 га.

Для успішного виконання лісокультурних робіт у лісових розсадниках підприємства вирощено понад два мільйони сіянців, які вже за кілька днів будуть висаджені на лісові ділянки А на звільнених площах висіють лісове насіння та вирощуватимуть посадковий матеріал на наступний рік.

Про це повідомили у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште коментар