У Черкасах навчатимуть молодіжних працівників

У Черкасах навчатимуть молодіжних працівників

1-3 серпня у Черкасах відбудеться базовий тренінг програми “Молодіжний працівник”. До 25 липня приймають заяви від місцевих активістів та державних службовців, пише “ГромЧЕ”.

До участі у конкурсі запрошують лідерів та активістів громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державних службовців, відповідальних за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні та працівників інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності з міста Черкаси.

Програма складається з трьох модулів. На них, зокрема, розглянуть такі теми: “Молодіжна політика і молодіжна робота”, “Громада і молодіжна робота в громаді”, “Компетенції молодіжного працівника”.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Заявки на участь приймають до 25 липня 12:00. Про результати відбору організатори повідомлять 26 липня. На період проведення тренінгу учасників забезпечать харчуванням і роздатковими матеріалами. Витрати на проїзд та проживання організатори не покривають.

По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми “Молодіжний працівник”.

Залиште коментар