У Черкасах працює школа професійного становлення молодого вихователя

У Черкасах працює школа професійного становлення молодого вихователя

Зорієнтувати молодих фахівців у навчально-виховному процесі, дати практичні поради, допомогти адаптуватися до обраної професії. Така мета щорічної школи становлення молодого вихователя. Сьогодні у садочку № 72 «Струмочок» пройшов перший урок цього проекту, де його учасникам продемонстрували організаційно-методичні підходи до виховання дошкільнят.  
Фахова підготовка вихователів – запорука розвитку і його особистості, і малюків. Професійне становлення особистості вихователя – тривалий процес. Саме тому від початку кар’єри молодих спеціалістів варто спрямувати у потрібному напрямку.
– Від того, як минатимуть перші роки вихователя-початківця, залежить стабільність педагогічних кадрів, їх якісний склад, результативність навчально-виховного процесу в навчальному закладі, – коментує методист ДНЗ №72 Галина Сорокіна. – Тож наше завдання навчити молодих вихователів професіоналізму.
Слухачі уроку в школі професійного становлення – близько 30 молодих вихователів. Для них провели відкритий урок із дітьми середнього дошкільного віку на тему патріотичного виховання.
– У роботі школи часто практикуємо аналітичні заняття, на яких молоді спеціалісти роблять самоаналіз професійних навичок, отриманих в результаті своєї педагогічної діяльності, – говорить методист департаменту освіти та гуманітарної політики Любов Корнелюк.
 Слухачі школи переконують, участь у проекті дозволяє впевненіше почуватися під час роботи із дітьми, дає інструменти для удосконалення своєї майстерності.
– Сьогоднішнє заняття навчило мене краще організувати дітей та привертати їхню увагу за рахунок використання сюрпризних моментів, – говорить вихователь дитячого садка № 18 Інна Цікова.
 Усього навчання в школі молодого педагога пройдуть біля ста черкаських вихователів.

Прочитайте ще:

Залиште коментар