У Черкасах презентували новенькі приміщення для малечі (ФОТО)

У Черкасах презентували новенькі приміщення для малечі (ФОТО)

У дошкільному навчальному закладі «Ластівка»  презентували новенькі приміщення для малечі, повністю укомплектовані сучасними меблями, сантехнікою, іграшками, розвиваючими елементами та всім необхідним. Такий груповий осередок розрахований на перебування одночасно 24-ьох дітлахів, віком від двох до трьох років. Тоді як загалом цей дитсадок  відвідує близько 220 малюків.
Привітати колектив закладу з приємним оновленням до дитсадку завітали заступник міського голови Ігор Волошин, депутат міської ради, голова бюджетної комісії Юрій Тренкін та виконуючий обов’язки директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Максим Шадловський, вручивши керівнику закладу Нелі Шевченко подарунок від міської влади.
У своєму виступі Ігор Волошин наголосив, що поява цього групового осередку є результатом спільної роботи міського голови Анатолія Бондаренка, виконавчого комітету та депутатського корпусу. Загалом з початку року це вже третій груповий осередок, відкритий у черкаських дитсадках за сприянням міської влади. І відповідна динаміка триватиме й надалі:
– Одним з пріоритетів команди міського голови Анатолія Бондаренка є розвиток та покращення умов закладів освіти. До  початку літа заплановано відкриття ще  чотирьох сучасних групових осередків у дошкільних навчальних закладах міста. Тобто, за перше півріччя в місті з’явиться вже сім таких об’єктів. Особливу увагу міський голова зосереджує на відновленні непрацюючих, занедбаних впродовж багатьох років будівель колишніх дитсадків. Адже в місті є потреба у збільшенні місць для виховання дітей. Так, цього року заплановано здійснити  реконструкцію та капітальну відбудову колишнього дитсадка №40, розрахованого на 14 груп малюків, – розповів Ігор Володимирович.
Тоді як Юрій Тренкін акцентував, що міська влада торік дошкільному навчальному закладу «Ластівка» виділила півтора мільйона гривень. За ці кошти були повністю замінені всі вікна на сучасні металопластикові, зроблено ремонти та облаштовано такий комфортний і цікавий для дітлахів груповий осередок. Тут є все для розвитку, зручності та приємного перебування та виховання малечі.
Свідчення цього, безперечно, стала реакція самих дітлахів, які з задоволенням  спрямували свою увагу на численні  іграшки, елементи розвитку та творчості,  з цікавістю їх досліджуючи та опановуючи нові знання та навички.
Юрій Тренкін наголосив, що  нині безпрецедентні кошти виділяються з міського бюджету для закладів освіти. Оскільки спільна позиція міського голови Анатолія Бондаренка, виконавчого комітету та депутатського корпусу полягає в тому, що саме за підростаючим поколінням – майбутнє Черкас та української держави. А отже – завдання міської влади створити максимально комфортні умови для виховання та розвитку в усіх освітніх установах Черкас.
Звертаючись до присутніх: керівництва закладу, вихователів та батьків малечі, Максим Шадловський побажав, аби перебування у новому груповому осередку було в радість, як малечі, так і дорослим, щоб дітки тут були щасливі та здорові.
Нагадаємо, що груповий осередок передбачає простору ігрову кімнату, спальню, кухню, сантехнічний вузол та роздягальню.  У всіх приміщеннях виконано капітальні ремонти, замінені вікна та сантехніку, вони світлі, теплі та обладнані всім необхідним для комфортного й безпечного перебування дітей.

 

Залиште коментар