У Черкасах зафіксовано кілька випадків отруєння грибами

У Черкасах зафіксовано кілька випадків отруєння грибами

З початком грибного сезону у Черкасах зявилися перші потерпілі від отруєння грибами. Медики «швидкої» протягом 10-11 вересня кілька разів виїздили на виклики, де попереднім діагнозом було отруєння грибами, передає кореспондент «Проголовне».

До дитячої лікарні 10 вересня потрапила 10-річна дівчинка, яка разом з татом ласувала грибами-«зонтиками», зібраними у Чигринському лісі. Тато добре себе почував, а от дитині стало зле. Медики Черкаської станції швидкої медичної допомоги вкотре наголошують: гриби важкі для дитячого організму, в їхніх шлунках ще не виробляються або виробляються у недостатній кількості ферменти, які здатні переробити гриби. Попри це, медики ороку фіксують факти отруєння грибами саме дітей: торік отруїлася навіть дворічна дитина.

Наступного дня, 11 вересня, трапилося одразу кілька аналогічних викликів. До Третьої міської лікарні доправили 57-річну жінку, яка також вживала гриби, але, крім рвоти, у неї були й інші симптоми нездужання. До інфекційної лікарні «швидка» у цей день привезла 9-річну дівчинку. Також на лікарняне ліжко втрапив 15-річний юнак.

На Черкаській СШМД наголошують, що діагноз «отруєння грибами» у всіх випадках – тільки попередній, остаточно причину недуги визначають вже медики лікувального закладу після всіх обстежень.

Залиште коментар