У Черкасах збирають кошти на реабілітаційний центр для важкопоранених АТОвців

У Черкасах збирають кошти на реабілітаційний центр для важкопоранених АТОвців

У обласній філармонії в Черкасах пройде благодійний концерт, кошти від якого спрямують на відкриття у місті реабілітаційного центру для важкопоранених АТОвців. Про це повідомляє сайт управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА.

832731af5d81b95ba82de72993209600_L

24 травня в Черкаській обласній філармонії Фонд братів Кузьміних проводить благодійний концерт «З вірою в Україну», метою якого є допомога нашим важкопораненим бійцям та об’єднання усіх небайдужих довкола ідеї відкриття реабілітаційного центру в місті Черкаси для безкоштовного лікування наших захисників.

На концерті з вітальним словом виступлять вчорашні важкопоранені воїни, які за допомогою Благодійного Фонду повернулися до повноцінного життя. Крім того, будуть присутні очільники служб і відомств, що безпосередньо пов’язані з війною на Сході України.

Мета концерту шляхетна – всі кошти, зібрані на ньому, будуть спрямовані на подолання наслідків російської агресії в Україні та закупівлю медичного обладнання для майбутнього реабілітаційного центру.

У програмі – виступи Народних артистів України Тараса Петриненка та Тетяни Горобець, співака і композитора Сергія Доценка, лідера гурту «The ВЙО» Мирослава Кувалдіна.

Ведучий концерту – Заслужений артист України Дмитро Оскін.

Прочитайте ще:

Залиште коментар