У Черкасах відбулися “собачі” змагання

У Черкасах відбулися “собачі” змагання

10 вихованців секції «Юний кінолог» (керівник Олександр Толстоп’ят) ПНЗ «Багатопрофільний молодіжний центр» ЧМР взяли участь у чемпіонаті міста з кінологічного спорту. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

Змагання проходили за програмами: аджиліті – двоборство та пітч енд гоу (апортування предмету).

Результативними були виступи юних спортсменів Центру: серед призерів змагань із аджиліті – Анна Сторчеус з біглем Ксена (1 місце) і Марина Майнич з безпородною Жулею (3 місце). Ці дві кінологічні пари також є призерами у змаганнях із пітч енд гоу в категорії «міні».

Абсолютною переможницею міських змагань із кінологічного спорту «Осінь – 2018» стала Анна Сторчеус.

Пітч енд гоу (у перекладі «кидай і біжи») – це молодий, але дуже захоплюючий вид спорту. Брати участь у змаганнях можуть будь-які собаки: незалежно від породи, розміру, віку і рівня дресирування. Головна умова – собака має бути керована, неагресивна і, що любить приносити господареві апортований предмет. Батьківщина цієї активної розваги – Японія.

Прочитайте ще:

1 коментар до цієї статті

  1. О. якби власники ( Пітч енд гоу (у перекладі «кидай і біжи») і їм подібні г**** після своїх ( Пітч енд гоу (у перекладі «кидай і біжи») прибирали. Коли в Черкасах проведуть змагання “хто найбільше прибере г**** після своїх ( Пітч енд гоу (у перекладі «кидай і біжи») ” ціни б такому змаганню ,а особливо репортажу ціни б не було.

    Відповіcти

Залиште коментар