У Черкасах з`явився унікальний апарат для порятунку немовлят

У Черкасах з`явився унікальний апарат для порятунку немовлят

Дороговартісне і дуже необхідне обладнання для порятунку дитячих життів передали сьогодні Черкаській обласній дитячій лікарні. Новий інтелектуальний апарат ШВЛ HAMILTON С3, який подарував благодійний фонд «Допомагати просто!», для нашої області є унікальним. Він призначений для проведення штучної вентиляції легень у дітей, немовлят та новонароджених, повідомляє “Вичерпно“.

Коштує така потрібна для медзакладу апаратура майже 1,2 млн грн.

– Параметри цього апарату підходять до хворих у будь-якому стані. Він може застосовуватися як для новонароджених, так і для дітей старшого віку, — розповів директор Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький. – Інтелектуальні режими обладнання націлені на стимулювання пацієнта до спонтанного подиху та дозволяють скоротити час вентиляції легень маленьких пацієнтів. Режим ASV є відмінною рисою апарату ШВЛ. Він націлений на автоматичну адаптацію апарату до стану і потреб пацієнта, інтерактивну підтримку стану «респіраторного комфорту» і орієнтований на швидке «відлучення» пацієнта від респіратора.

За словами Миколи Івановича, апарат даної фірми вже себе зарекомендував як надійний і легкий в обслуговуванні. Також він зручний для перевезення пацієнтів: у нього є вбудована турбіна, а акумулятор довго витримує без підзарядки.

До слова, на Черкащині апаратів саме такої моделі більше немає.

Дихальна апаратура – це найнеобхідніше обладнання для відділення інтенсивної терапії, відзначає завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Віктор Жила:

«В цьому апараті є все те, що й в інших, але в новому поколінні є інтелектуальні програми, які слідкують за станом пацієнта. Тобто, якщо дихання немає взагалі, то апарат працює. Коли ж з’являється перший вдих, апарат це відразу фіксує. Потім він фіксує частоту цих вдихів, аналізує і пропонує перейти в інший режим, в якому апарат дає можливість хворому вже самому вдихнути. Це дуже корисна функція. І ось ми вперше будемо з нею працювати».

Обласна дитяча лікарня не вперше отримує таку необхідну підтримку у вигляді закупівлі саме тієї апаратури, якої вони найбільше потребують, від БФ «Допомагати просто!». Вже тривалий час фонд ПриватБанку вкладає сили і кошти на допомогу дітям. За 8 років організація пожертвувала на благодійність понад 100 мільйонів гривень. Щорічно фонд допомагає лікарням, і 2019-й не став винятком.

«Наш фонд ніколи не надавав допомогу для галочки. Ми є прихильниками реальної допомоги, прислухаємося до думки лікарів, профільних фахівців. Щодня, дивлячись на назву фонду, намагаємося втілити це в життя. Допомагати насправді просто. Приєднуйтесь до наших благодійним програмам у Приват24, терміналах, банкоматах. І пам’ятайте, що маленької допомоги не існує. Кожна гривня важлива і буде спрямована на реалізацію цільової програми. По завершенні програми кожен благодійник отримає детальний звіт з фото, матеріалами і непідробними емоціями», — розповів заступник директора фонду «Допомагати просто!» Антон Дорожан.

Залиште коментар