Єдиний в Україні дитячий музичний парк відкриють на Черкащині

Єдиний в Україні дитячий музичний парк відкриють на Черкащині

17 листопада Кам`янка планує здивувати цілу Україну відкриттям нової культурної цінності – унікального «Children Music Park». Лише тут, у переливах світла, можна буде почути всі 24 п’єси «Дитячого альбому», створені геніальним Чайковським у Кам’янці.

Про це інформують у Черкаському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

На алеях парку буде розташовано макети книг, на розкритих сторінках яких розвиватимуться сюжети кожної із тематичних п’єс, а під кожною з картинок будуть вступні ноти музики цього твору. За допомогою QR-коду, нанесеного на сторінку «книги», можна буде прослухати кожну із «дитячих» п’єс, що входять до світової музичної скарбниці. Посеред парку планують облаштувати сцену, де переможці конкурсу Чайковського зможуть зіграти «на біс» власний твір – адже саме до відкриття щорічного всеукраїнського дитячого музичного конкурсу, що проводиться у Кам’янці, і буде приурочене відкриття цього парку.

«Children Music Park» переміг від Черкаської області у конкурсі «Малі міста – великі враження», заснованому Міністерством культури України з метою стимулювання культурного розвитку малих міст і територій та промоції культурної спадщини. Кам’янка, як і належить батьківщині талантів, перемогла відразу із двома проектами. Інший втілюватиме Кам’янський державний історико-культурний заповідник – це буде мистецький фестиваль “Кам’янська земля – край славетних героїв”, що уславить усіх видатних людей, чиє життя або діяльність були пов’язані з Кам’янкою. Загальна вартість реалізації обох проектів – 1,7 мільйона гривень.

Залиште коментар