У ЧІПБ відбулися тактико-спеціальні навчання

У ЧІПБ відбулися тактико-спеціальні навчання

З 28 лютого до 1 березня на спортивно-тренувальному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проводилися тактико-спеціальні навчання з курсантами та студентами 3-го курсу.

Мета навчань: закріплення знань, вмінь та навичок майбутніх фахівців пожежно-рятувальної справи з організації гасіння пожеж та проведення рятувальних робіт в умовах низьких температур, а також формування їхньої психологічної готовності до професійної діяльності у складних та екстремальних умовах.

415B5934

Практичні тренування включали наступні етапи: проведення рятувальних робіт на воді в зимовий період, гасіння пожеж у житлових будинках та у природніх екосистемах в умовах низьких температур, облаштування місця для забору води в зимовий період з відкритих вододжерел, проведення транспортування потерпілих через перешкоду, облаштування пунктів обігріву та надання психологічної допомоги потерпілим, домедична допомога, робота із аварійно-рятувальною технікою по забору та подачі води, демонстрація роботи пожежних стволів та пристроїв подачі піни, проведення пошуку та ідентифікації вибухонебезпечних предметів.

415B6013

Загалом у відпрацюванні практичних навичок взяли участь 108 курсантів та студентів і 18 викладачів факультетів оперативно-рятувальних сил та цивільного захисту. На навчаннях було залучено 6 одиниць техніки, у тому числі катер на повітряній подушці «Пегас» Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Черкаській області.

415B6284

В. о. начальника інституту Олександр Тищенко наголосив: «Уміння та навички майбутніх фахівців пожежно-рятувальної справи формуються лише за умови вдалого підкріплення теоретичних знань практикою. Тому невід’ємною складовою освітнього процесу в ЧІПБ є його практична спрямованість».

415B5824

За інформацією прес-служби ЧІПБ ім. Героїв Чорнобиля 

Прочитайте ще:

Залиште коментар