Співробітники “Черкасиобленерго” вчергове пікетували “Азот”

Співробітники “Черкасиобленерго” вчергове пікетували “Азот”

Страйкуючий колектив ПАТ “Черкасиобленерго” провів на чергову акцію протесту під стінами адмінбудівлі підприємства “Азот”.

Енергетики вимагають підписання обіцяного договору про реструктуризацію боргу по двом об’єктам, що належать “Азоту”: палац культури “Дружба народів” та очисні споруди. Згідно цих домовленостей, енергетичне підприємство зможе отримати частину боргу від “Азоту” та надалі обслуговувати ці об’єкти, інформує Антена.

Люди заблокували центральний вхід до адмінбудівлі та вимагали, щоб до них вийшов представник керівництва “Азоту”.

Від безрезультатних закликів до діалогу мітигуючі спробували самотужки зайти у приміщення та частково відкрили перші двері.

Згодом до натовпу під’їхали дві пожежні машини, що вкрай обурило мітингарів. За словами керівника групи рятувальників, їхні навчання ніяк не пов’язані із акцією протесту.

Однак через деякий час стався черговий інцидент. Збоку від скупчення людей пішов густий дим, від якого було важко дихати. Як вдалося з’ясувати згодом, це була димова шашка, яку, за словами очевидців, скинули з вікна адмінбудівлі.

В результаті до протестуючих так ніхто і не вийшов, тому люди організовано поїхали у місто з наміром влаштувати подібну акцію вже під будинком голови правління “Азоту” Віталія Склярова.

Залиште коментар