У міському дитячому парку Шполи запрацював безкоштовний WI-FI

У міському дитячому парку Шполи запрацював безкоштовний WI-FI

У парку дитячого дозвілля міста Шпола з’явилась зона безкоштовного  WI-FI доступу до мережі Інтернет. Відтепер власники гаджетів та планшетних комп’ютерів можуть вільно спілкуватись у соцмережі, прийшовши на відпочинок до парку.

За словами системного адміністратора Шполянської міської ради Руслана Скляра, перед тим, як прийняти відповідне рішення насамперед  врахували зручне розташування парку дитячого дозвілля у центрі міста, велику кількість відвідувачів та з метою створення комфортніших умов для відпочинку дітей, жителів та гостей міста Шполи.

– Безкоштовно скористатись доступом до мережі Інтернет за допомогою WiFi технології містяни та гості центру Шполянської громади можуть лише у дитячому парку, але надалі ми плануємо розширити сітку вільної WiFi-зони, – запевняє міський голова Сергій Кравченко. – Із місцями вже визначились. Наступна зона безкоштовного доступу до Інтернету з’явиться на площі Героїв Майдану, у міському парку Слави, сквері біля пам’ятника Тарасу Шевченку та парку воїнів-визволителів на Мар’янівському масиві.

Про це повідомляє кореспондент онлайн-газети Новини Черкас.

Прочитайте ще:

Залиште коментар