У середмісті Черкас планують облаштувати затишний та мальовничий куточок (ФОТО)

У середмісті Черкас планують облаштувати затишний та мальовничий куточок (ФОТО)

У центрі Черкас хочуть облаштувати сквер “Квітковий”. Про це виданню “Dzvin.news” повідомив” директор КП “Черкаські ринки” Тарас Кібало. Мова йде про наболілу для громади міста ділянку у самому центрі Черкас, де зараз між “МакДональдсом” та Центром дитячої та юнацької творчості розташований стихійний і фактично непідзвітний черкаській громаді Книжковий ярмарок.

Вже не один раз міська влада намагалася перенести “стихійників” у інше прийнятне для мешканців та підприємців місце, проте кожен раз стикалася із нерозумінням і протестами торгівців, які раз за разом звинувачують міських очільників у бажанні “прихватизувати” ласу земельну ділянку начебто по чуткам під будівництво чергового ТРЦ чи генделика.

Наразі журналісти отримали від КП “Черкаські ринки” роз’яснення з приводу подальшої долі вищезгаданої земельної ділянки, де насправді керівництвом міста планується облаштувати найсучасніший, сповнений креативними інсталяціями та дизайнерскими “родзинкам” сквер під поетичною назвою “Квітковий”.

Ще у липні цього року на розгляд мерії у рамках “Громадського бюджету на 2018 рік” було подано відповідну заявку задля отримання коштів під проектування цього унікального для обласного центру об’єкту.

З метою організації додаткових зон для відпочинку громадян в центральній частині міста пропонується організація скверу та зони відпочинку по вул. Смілянська, 33 в місті Черкаси, — зокрема йдеться у пояснювальній записці до поданої КП “Черкаські ринки” заявки.
Попередня, пропонована назва скверу «Квітковий».

Земельна ділянка площею 0,066 га (кадастровий номер 7110136400:02:001:0001) знаходиться в постійному користуванні Комунального підприємства «Черкаські ринки» ЧМР та розташована між Центром дитячої та юнацької творчості та Макдональдс.

На території скверу крім замощення, освітлення, лавок для відпочинку, озеленення та іншого благоустрою також пропонується та доцільно було б розмістити архітектурну композицію, міні – модель будівлі Центру дитячої та юнацької творчості, як пам’ятку архітектури – «Жіноча гімназія» архітектора В. В. Городецького (1902-1906).

Це збільшить як інвестиційну так і туристичну привабливість міста Черкаси та буле логічним продовженням тієї діяльності яка проводиться протягом декількох років з встановлення міні – копій історичних будівель.
Реалізацію проекту пропонується доручити КП «Черкаські ринки» ЧМР» як комунальному підприємству громади міста та законному користувачу вказаної земельної ділянки.

Наразі станом на вересень 2018 року дизайнерами та архітекторами вже пропрацьовані основний план майбутнього скверу та запропоновані цікаві художньо-будівельні елементи, що мають зробити майбутній затишний та мальовничий куточок у середмісті Черкас справжньою архітектурною окрасою та туристичною принадою нашого міста.

Прочитайте ще:

Залиште коментар