У Шполі завершили ремонт доріг

У Шполі завершили ремонт доріг

Минулого тижня у Шполі завершили поточний ремонт дорожнього полотна трьох вулиць і одного провулка: Мар’янівської та провулка Мар’янівського, Івана Піддубного і Лебединської. Роботи проводили працівники філії ВАТ «Шполянський райавтодор» за кошти соціальних партнерів Групи компаній «ЛНЗ». Про це повідомляє онлайн-газета Новини Черкас.

Протягом двох тижнів дорожники відремонтували 1600 кв.м дорожнього покриття, на що соціальні партнери витратили близько півмільйона гривень.

Очільник Шполянської ОТГ Сергій Кравченко вважає, що співпраця із соціальними партнерами  – це метод досягнення позитивного результату в роботі.

“У нинішніх кризових умовах я завдячую керівництву Групи компаній «ЛНЗ». В тандемі з ними ми легко продовжуємо вирішувати одне із найболючіших господарських питань громади  – це ремонт доріг. Такі спільні заходи є досить важливими для Шполянської ОТГ, адже чимало об’єктів занедбаних доріг у Шполі фінансуються не лише коштами міського бюджету, а й в рамках соціального партнерства”, – наголосив міський голова Сергій Кравченко.

Нагадаємо, що минулоріч за підтримки соціальних партнерів у Шполі було відремонтовано близько 5 тис. квадратних кілометрів доріг на загальну суму півтора мільйони гривень.

Прочитайте ще:

Залиште коментар