«У січні у Черкасах дороги ще не ремонтували», – у мережі обговорюють роботу КП “ЧЕЛУАШ”

«У січні у Черкасах дороги ще не ремонтували», – у мережі обговорюють роботу КП “ЧЕЛУАШ”

У Черкасах, незважаючи на середину січня, триває аварійно-ямковий ремонт доріг. Відповідне фото у мережу виклав депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Роман Діскант у фейсбук.

«У січні ми ями ще не ремонтували. «ЧЕЛУАШ» – молодці!», – прокоментував депутат.

Публікація викликала жваве обговорення у мережі. Хтось із користувачів сумнівається у якості такого ремонту, інші ж зазначають, що робота КП «ЧЕЛУАШ» стала набагато кращою, ніж у попередні роки.

Як розповів у коментарі «Про головне» директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник, нині у Черкасах латають ями на дорогах за допомогою рециклера.

«У холодну пору року асфальтні заводи не працюють. Однак ліквідовувати ямковість ми можемо за допомогою старого асфальту і осколу. Ми використовуємо кожну погожу днину, щоб зменшити незручності для водіїв від ям на дорогах. Цей спосіб аварійно-ямкового ремонту дуже економний. Тимчасова пломба протримається на дорозі 1-2 місяця. Рециклер дозволяє ремонтувати 30-40 м2 дорожнього покриття в день. Будемо працювати таким чином, доки дозволятимуть погодні умови», – зазначив Олексій Мельник.

За словами комунальника, нещодавно була ліквідована ямковість на вул.Корольова, вул.Залізняка, в районі Нового автовокзалу по вул.Смілянській, на перехресті вул.Нарбутівської і Пацаєва (біля 14-ї школи), вул.Дахнівської (від обласної лікарні до моста), вул.Чорновола  (від просп.Хіміків до ЧШК), на перехресті вул.Чигиринської і Пацаєва та ін. Роботи тривають.

Як нещодавно повідомив міський голова Анатолій Бондаренко у інтерв`ю телеканалу «Антена», підрядники планують розпочати масштабні ремонти доріг у Черкасах вже в березні. Цьогоріч основний акцент ремонтів буде зміщено на другорядні дороги та внутрішньоквартальні проїзди.

 

Залиште коментар