У центрі Черкас відремонтують тротуари

У центрі Черкас відремонтують тротуари

Тротуари у самому центрі Черкас вже давно перебувають у жахливому стані. Цьогоріч ця ситуація може кардинально змінитися. Кошти на ремонт тротуарів біля Будинку торгівлі, ЦНТЕІ, “Черевичок”, “Оптіми”, “Транзиту” заклали до бюджету депутати на сесії Черкаської міської ради.

Роботи будуть виконані у рамках ремонту бульвару Шевченка. Про це повідомив директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міськради Артур Савін на прес-конференції.

– Усі тротуари у центральній частині міста будуть облаштовані тротуарною плиткою і стануть зручними для пересування людей, – зазначив Артур Савін.

За його словами, у деяких місцях на бульварі Шевченка минулоріч підрядник поклав плитку неякісно, тож ці місця будуть перероблятися коштом підрядника.

Також директор  департаменту пояснив, чому не вся плитка, покладена минулоріч на бульварі Шевченка, однакового кольору. За його словами, плитку підбирали таким чином, щоб вона максимально органічно вписувалася у навколишній простір. Подекуди комерційні організації облаштували плиткою тротуар біля своїх будівель, тож під час ремонту бульвару були підібрані будівельні матеріали схожого кольору.

Залиште коментар