У “Водоканалі” пояснили нарахування для приватного сектору

У “Водоканалі” пояснили нарахування для приватного сектору

КП “Черкасиводоканал” надає роз’яснення щодо нарахувань за послуги централізовано водопостачання та водовідведення для приватного сектору, пише “ІнфоМІСТ”.

У своєї діяльності підприємство керується “Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення” затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. №630, де зазначено, що у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) засобів обліку води, плата за надані послуги сплачується згідно з установленими нормами споживання з розрахунку на одну особу та на ведення особистого підсобного господарства.

Нарахування нашим підприємством проводяться відповідно до норм споживання затверджених Рішенням міськвиконкому від 26.10.2010 р. №1779 “Про затвердження лімітів водопостачання м.Черкаси на 2011-2015 роки”. Дію зазначеного рішення продовжено до 2018 р. Рішенням міськвиконкому №1138 від 20.10.2015 р.

Згідно до вище зазначених рішень, для приватного сектору проводяться нарахування:

–    на питні та санітарно-гігієнічні потреби відповідно рівня благоустрою;

–    на миття автомобіля, при його наявності (один раз на рік);

–    на полив відповідно до площі зелених насаджень зафіксованих в технічному паспорті на домоволодіння ( з травня по серпень). Із розрахунку норм та діючого тарифу:

– норма витрат води на одне миття автомобіля 300 л, кількість миття на рік – 54 рази;

– норма витрат води на полив 5 л/добу на 1 м2 зелених насаджень;

– діючий тариф водопостачання для приватного сектору 6,168 грн за 1 м3. Для нарахувань тільки за фактичне споживання води, радимо встановлювати засоби обліку та сплачувати відповідно до показників лічильника і таким чином заощаджувати свої кошти.

Прочитайте ще:

Залиште коментар