У Звенигородці зафіксували випадок сказу

У Звенигородці зафіксували випадок сказу

Схоже, що попередні випадки нападу хворих на сказ собак на жителів Звенигородщини нічого не навчили тих, хто мав би захистити людей від цього лиха.

скажена лисиця

Після того, як наприкінці квітня жителя Стебного покусав скажений собака, влада наприкінці квітня зібрала районну надзвичайну протиепізоотичну комісію і навіть розробила заходи. Але слова і папери від цього лиха не лікують. Без забезпечення районної лікарні вакцинами від сказу, дії комісії нічого не варті.

Про це пишуть Вісті Черкащини, повідомляють Новини Черкас.

Нещодавно це вкотре підтвердилося. Трьох жителів Юрківки та мешканця Ватутіного покусала приблудна лисиця. Коли знешкоджену рудохвосту передали на дослідження, виявилося, що вона хвора на сказ. Потерпілим терміново потрібно було ввести вакцину, а її в лікарні не було. Пацієнтам-пенсіонерам самим довелося шукати вакцину. А коли знайшли, то заплатили по 3,5 тисячі гривень кожен!

Дізнавшись про це, сільський голова Юрківки Валентина Цегельна забила тривогу. Валентина Григорівна готова була надати із сільського бюджету необхідні для придбання вакцини кошти. Але голова районної ради Володимир Кучер пообіцяв, що проблему буде піднято на черговій сесії райради, а потерпілим повернуть гроші, витрачені на придбання ліків.

Залиште коментар