UKRAVIT безкоштовно роздає лікарням дезінфікант, вироблений на власних потужностях

UKRAVIT безкоштовно роздає лікарням дезінфікант, вироблений на власних потужностях

З початком пандемії коронавірусу в Україні Група компаній UKRAVIT налагодила виробництво дезінфікуючих засобів на власних виробничих потужностях у Черкасах для подальшої безкоштовної передачі для потреб своїх клієнтів, лікарень, волонтерів, військових частин та ДСНС.

“50 тис літрів дезінфіканту ми вже роздали волонтерам, які возять лікарів”, – розповів власник Групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко під час онлайн-вебінару “Ефективна благодійність під час епідемії коронавірусу COVID-19. Як допомагають аграрії”, організованого агромедіа-агенцією Sapienza .

“Ще до початку оголошення карантину ми захотіли закупити в свій офіс дезінфікуючи засоби і зіштовхнулися з тим, що на ринку вони просто відсутні. Враховуючи те, що у нас є власне виробництво в Черкасах, ми прийняли рішення закупити спирт і зробити дезінфікуючий засіб для своїх співробітників.

Втім ми зрозуміли, що це проблема не тільки нашої компанії і згодом прийняли рішення про налагодження виробництва дезінфіканту для своїх партнерів та клієнтів, лікарень, військових частин, ДСНС тощо.

Від самого початку ми вирішили, що ми будемо просто давати безкоштовно свій дезінфікант тим, хто цього потребує, адже заробляти на цьому в такий час – справа, м’яко кажучи, не дуже добра”,- зазначив Віталій Ільченко.

За словами власника UKRAVIT, спочатку компанія забезпечила своїми деззасобами всі лікарні Черкас та Черкаської області, а потім оперативно забезпечували за зверненнями своїх партнерів лікарні в інших регіонах.

“50 тис літрів дезінфіканту ми вже роздали волонтерам, які возять лікарів. Крім того, наразі вже закуплена чергова партія спирту і наступного тижня ми плануємо вироблені 30 тис дезінфеканту розвести по всій Україні.

До речі, до нас надходило багато звернень щодо продажу дезінфіканту, втім ми говорили, що ми можемо підказати де закупити спирт і будь-ласка виробляйте самі”,- пояснив Віталій Ільченко.

Він також зазначив, що для того, щоб отримати безкоштовний дезінфікант, наприклад лікарняному закладу чи волонтерам, треба написати лист-звернення до компанії. “Ми максимально намагаймося здійснити процес доставки за наш рахунок або долучаємо до цієї справи волонтерів”,- повідомив власник UKRAVIT.

Залиште коментар