Урочистості з нагоди Дня Конституції у Черкасах розпочали з вшанування пам’яті Михайла Сироти

Урочистості з нагоди Дня Конституції у Черкасах розпочали з вшанування пам’яті Михайла Сироти

Напередодні Дня Конституції у Черкасах традиційно вшанували пам’ять видатного земляка – «батька» української Конституції Михайла Сироти. Очільники міста та області поклали квіти до його погруддя на площі Знань Черкаського державного технологічного університету та вручили відзнаки кращим освітянам та військовим.

Повідомляє кореспондент «ПроГоловне».

 

«Я пишаюся тим, що закінчував двадцяту школу Черкас – ту саму, яку за кілька років перед тим закінчив Михайло Сирота. Я радий тому, що виховувався на його прикладі –  мужності, справжнього державотворця, – згадав у своєму вітальному слові заступник міського голови Черкас Ігор Волошин. – Сподіваюся, що найближчим часом ми ухвалимо рішення про присвоєння славного імені Михайла Сироти цій школі».

Очільники області та міста вручили нагороди освітянам та військовим. Зокрема, Ігор Волошин нагородив виконувача обов’язків начальника Черкаського інституту імені Героїв Чорнобиля Олександра Тищенка медаллю «За сумлінну працю», а від імені міського голови цінний подарунок іменний годинник вручив ректору ЧДТУ Олегу Григору.

Залиште коментар