В Оршанці вшанували пам’ять загиблих прикордонників

В Оршанці вшанували пам’ять загиблих прикордонників

15 вересня 2017 року у Адміністрації Державної прикордонної служби України та у Навчальному центрі пройшли заходи зі вшанування пам’яті прикордонників, які загинули, виконуючи свої обов’язки на сході нашої держави.

Урочистості розпочалися з молебну за загиблими із залученням духовенства та хвилини мовчання. Церемонія вшанування героїв продовжилася за участю органів Держприкордонслужби та Навчального центру у відео режимі. Родичі загиблих під час зустрічі з керівництвом прикордонного відомства отримали змогу обговорити питання, які їх турбують. Також під час урочистостей було доведено наказ про присвоєння військових звань загиблим офіцерам (посмертно), зокрема «підполковник» майорам Миколі Зайцеву, Віталію Вінніченку, Ігорю Петріву, «майор» капітану Сергію Лифарю та нагороджено відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції» членів сімей.

До Навчального центру були запрошені члени сімей прапорщика Володимира Гречаного, старшини Сергія Єпіфанова, солдатів Павла Лазаренко та Віктора Кумановського де, в ході заходу, вшановано пам’ять загиблих прикордонників, вручено відзнаки Президента України, організовано зустріч з керівництвом Навчального центру та екскурсія Центральним музеєм Держприкордонслужби.

Ми ніколи не забудемо про подвиг ваших синів, батьків, чоловіків. Державна прикордонна служба України робить і робитиме все можливе для того, щоб жоден член родини загиблих воїнів не залишився поза увагою.

Залиште коментар