В Умані хасиди збудували тимчасовий міст

В Умані хасиди збудували тимчасовий міст

Хасидської громади Умані вдалося тимчасово звести міст над місцями старих поховань, що веде до могили рабі Нахмана з Бреслава, щоб Коени змогли відзначити день народження праведника.

Як зазначає сайт “Харедім10”, дозволу на установку моста громада ще не встигла отримати, але день народження рабина завжди відзначається дуже широко і святково, так що було прийнято рішення звести “времянку”.

Як повідомляв портал IzRus, міст був побудований Бреславський об’єднанням у вересні минулого року між вулицями Раббі Нахмана з Бреслава і Пушкіна, так як там було виявлено старий цвинтар. Коенам заборонено проходити по місцях поховань, і без моста вони не могли підходити до могили цадика. 26 січня цього року влада знесла міст, хоча не мали на це дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції. Знесення моста супроводжувався насильством – поліція розганяла паломників кийками.

В середині березня сектор моста, вивезений муніципалами, був повернутий єврейській громаді. Її керівництво почало переговори з мерією про отримання постійного дозволу на його повторне зведення.

Залиште коментар