Влада Черкас відновлює життєдіяльність у п`яти гуртожитках, – Волошин

Влада Черкас відновлює життєдіяльність у п`яти гуртожитках, – Волошин

Тисяча черкасців залишилося без нормального існування через відмову директора ЧДК ЖПП «Житлосервіс» обслуговувати будинки, які він утримував понад 40 років. Він днями в одноосібно розірвав договори на газо- та електропостачання, вивіз сміття, обслуговування ліфтів тощо з підприємствами-надавачами послуг.

Внаслідок таких дій більше тисячі мешканців гуртожитків опинились у заручниках ймовірного комунального колапсу. Про це повідомляє заступник міського голови Черкас Ігор Волошин.

“Разом з колегами, членами виконкому і працівниками структурних підрозділів міської ради, докладаємо всіх можливих зусиль, аби вирішити питання з відновленням газопостачання у гуртожитках по вул. Хоменка,12 та вул. В.Чорновола,245/1, яке було припинено з 1 липня цього року.
Разом із Юрієм Панченком зустрілися з керівництвом ПАТ «Черкасигаз», знайшли вихід із ситуації. Надані відповідні доручення СУБам. Дякую керівництву міського РЕМ ПАТ «Черкасиобленерго» за можливість виходу з проблеми і подальше електропостачання у проблемних гуртожитках. Сподіваюся, що з дня на день з`явиться і газ. Закликаю жителів всіх гуртожитків згуртуватися і спільно вирішувати проблеми. А ми, як міська влада, у цьому допоможемо!”, – зазначає Ігор Волошин.

Залиште коментар