Восьму добу триває боротьба за ірдинські торфовища

Восьму добу триває боротьба за ірдинські торфовища

Вже 8 добу тривають роботи з ліквідації пожежі на торфовищах поблизу селища Ірдинь, інформує прес-служба ДСНС України в Черкаській області.

Спільними зусиллями пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС та інших спецслужб, станом на ранок 25 вересня, вдалося ліквідувати пожежу на площі 22 га. Вогнем охоплені окремі осередки торфу на площі 29 Га.

На місці пожежі розгорнуті сили та засоби Черкаського зведеного загону, пожежна та спеціальна техніка Білозірського та Дубіївського лісництв, пожежні розрахунки місцевої пожежної охорони та Міністерства оборони, ДП “Черкаситорф”.

Загалом на місці проведення робіт сконцентроване угрупування сил, до якого входить 40 одиниць техніки та 110 фахівців. Створено 5 оперативних дільниць, працює 26 пожежних стволів.

Для підтоплення торфовищ, включені спеціальні насоси ДП «Черкаситорф», тривають роботи по наповненню водою спеціальних рівчаків, що були прориті навколо осередків пожежі.

На місці пожежі працює мобільно-оперативна група Управління на чолі з першим заступником начальника Управління полковником служби цивільного захисту Сергієм Озераном.

Залиште коментар