Всеукраїнські змагання «СІЧ – сила і честь» пройшли в Холодному Яру

Всеукраїнські змагання «СІЧ – сила і честь» пройшли в Холодному Яру

21-24 вересня на Черкащині, в урочищі Холодний Яр, відбулись Всеукраїнські змагання, спрямовані на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, “Теренова гра “СІЧ – сила і честь”.

Про це повідомила ГО “ВМР “Національний Альянс”.

 

На захід з’їхалось 200 молодих людей з різних куточків України. Зокрема, були представники Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Чернігівської, Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Черкаської, Полтавської, Донецької, Луганської, Одеської областей та м.Київ

Впродовж 4 днів 2 команди: «Сотня ім. Гонти» та «Чорне Сонце» змагались за перемогу. Суть гри полягала в боротьбі за прапор. Для цього кожен з учасників мав на рукаві пов’язку, кольору, що відповідав кольору його команди. Цьогоріч «Сотня ім.Гонти» мала сині пов’язки, а «Чорне Сонце» – білі.

Загалом відбулось 5 боїв за прапор, в яких по черзі перемагала кожна з сотень. Проте по завершенню змагань перемогу здобула «Сотня ім.Гонти», бійці якої змогли отримати та зберегти до кінця в себе прапори обох команд.

Окрім того, додаткову цікавинку в гру вносила так звана «третя сила», учасники якої змогли викрасти прапори обох сотень та зорганізували 2 бої за стяги команд.

Також впродовж заходу учасники мали змогу прослухати гутірки про історію Холодного Яру та важливість доручення до громадської діяльності для розбудови країни.

Теренова гра

«Нам важко зрозуміти ті емоції та відчуття людей, що боролись та досі відстоюють незалежність нашої держави. Але ми повинні бути готові стати на захист та продовжити справу попередників. Боротьба триває і саме, відвідуючи такі заходи, ми починаємо краще розуміти всю важливість та відповідальність, що постає перед нами», – прокоментував учасник змагань – Сашко з Луцька.

Організатором Всеукраїнських змагань, спрямованих на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, “Теренова гра “СІЧ – сила і честь” є Міністерство молоді та спорту України, Черкаське управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс».

Висловлюємо подяку Центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м.Луцьк,  Волинському обласному ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Героїв Небесної Сотні, Авдіївському професійно-технічному училищу та ГО «Дитяче об’єднання «Ніхто крім нас» м.Рубіжне Луганської області за участь в заході, а також студентській раді Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, Кам’янській центральній районній лікарні та ДВТП «Волиньфармпостач» за допомогу в підтримці здоров’я учасників.

Залиште коментар