«Вулиця Героїв Дніпра має стати цілісною транспортною артерією набережної», – А. Бондаренко

«Вулиця Героїв Дніпра має стати цілісною транспортною артерією набережної», – А. Бондаренко

Реконструкція вулиці Героїв Дніпра є одним з пріоритетів у роботі міської влади. Тож міський голова Анатолій Бондаренко тримає на особистому контролі якість виконання та темпи завершення першої та другої черги проекту реконструкції цієї вулиці від вул. Жужоми до вул. Сержанта Смірнова.  А також – початок третьої черги робіт по вул. Героїв Дніпра  від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацької.

Про це пише сайт Черкаської міської ради.

Пропозиції та зауваження щодо плану та строків їх реалізації  Анатолій Бондаренко висловив під час виїзної наради на цей об’єкт. На зустрічі  були присутні представники технагляду, підрядної організації, яка виграла тендер, на виконання зазначених робіт, та керівництво департаменту архітектури та містобудування, який є замовником і відповідальним за належну реалізацію проекту.
Міський голова особливо акцентував за суворому контролі за якістю та дотриманням темпів виконання робіт.

– Вулиця Героїв Дніпра має стати окрасою нашого міста і представляти собою єдиний простір, де повинні бути створені усі умови для комфортного та безпечного пересування, як водіїв, так і пішоходів та велосипедистів. Окрему увагу звертаю на безпеку –  і на цьому вкотре наголосив у спілкуванні з підрядниками. Черкащани гідні мати якісні дороги і тротуари, освітлення та всі умови для зручного сімейного відпочинку. І завдання міської влади – це забезпечити. Переконаний, що вулиця Героїв Дніпра, не залежно від того, це – перша, друга чи третя черга – у підсумку повинна утворити цілісну транспорту артерію набережної з дотриманням єдиних вимог щодо якості, комфорту та безпеки, –зазначив Анатолій Васильович.

Заступник генерального  директора ПП «Дорстрой» (яке здійснювало роботи з першої та другої черги вул. Героїв Дніпра, та виграло тендер щодо їх продовження в рамках третьої черги) Ігор Віблий розповів, що вже завершились відповідні тендерні процедури. З їхнім підприємством підписано угоду на реконструкцію третьої черги вул. Героїв Дніпра від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацьокої. Загальна протяжність дороги складає 950 метрів, ширина проїжджої частини – 13 метрів. З обох боків буде обладнано тротуари завширшки 3,2 – 3,6 метрів. А також – з боку Дніпра – велодоріжку,  ширина якої складатиме три метри.

Обов’язково буде проведено освітлення вздовж усієї вулиці, як з проїжджої, так і тротуарних частин, здійснено озеленення та благоустрій захисних зон.

Крім цього, Ігор Володимирович відзначив, що для вирішення проблем з підтопленням, на цій ділянці вулиці буде прокладено зливову каналізацію.

– Зараз закінчується процедура отримання декларації про початок будівництва і, орієнтовно, вже з наступного тижня стартуватимуть підготовчі роботи, зокрема, з укладання зливової каналізації. Планується, що увесь комплекс третьої черги проекту буде реалізовано до листопада наступного року, – пояснив Ігор Віблий.

За його словами, загальна вартість проекту реконструкції третьої черги вул. Героїв Дніпра складає 41 млн. 962 тисячі гривень.  З них 2,75 млн. – передбачено виділити до кінця цього року. Решта – в наступному.

Водночас Ігор Володимирович розповів, що нині завершуються роботи у рамках першої та другої черги реконструкції вул. Героїв Дніпра. Зокрема, на ділянці від вул. Жужоми до вул. Сержанта Смірнова, з метою безпеки, на всій протяжності дороги з боку проїжджої частини буде облаштовано захисні парканчики. Зараз наноситься розмітка, встановлюються дорожні знаки, облаштовується автоматизована система поливу зелених зон.

Ігор Віблий запевняє, що їх підприємство й надалі робитиме все, аби черкащани та гості нашого міста мали змогу для комфортного та безпечного пересування  і проведення дозвілля. Адже якість та надійність є основою роботи ПП «Дорстрой» та особисто їх  генерального директора Григоряна Роберта Хореновича, який переконаний, що порядність починається з деталей. А найкращою візитівкою їх підприємства є виконані проекти.

Зокрема, в Черкасах ПП «Дорстрой» здійснювало також ремонт бульвару Шевченка, вул. Менделєєва, частково – вул. Козацької та проспекту Хіміків.

Залиште коментар