Виконком Черкаської міськради знову не зібрався

Виконком Черкаської міськради знову не зібрався

На засідання міськвиконкому вчергове не зібрався кворум. У залі були присутні 7 членів виконкому із допустимого мінімуму у 8 осіб.

Про це повідомляє кореспондент сайту “ІнфоМІСТ”.

У порядку денному сьогоднішнього засідання – 26 питань, зокрема першим – проект рішення міської ради “Про міський бюджет на 2018 рік”.

“Всі, кого нема, всі на лікарняному, – прокоментував міський голова. – Я направив листа, де вказав, що готовий підписати розпорядження на 1\12 бюджету, на що отримав відповідь, що державна казначейська служба відмовляє. Не буде приймати розпорядження міського голови. Будемо збиратися із казначейством і будемо просити”.

Натомість директор департаменту фінансової політики Наталія Джуган зазначила, що була вимушена повідомити прем’єр-міністру Володимиру Гройсману про проблему, що склалася в Черкасах.

“Скоро будуть рахунки виставлятися нашим бюджетним установам, платіжки за енергоносії. Крім того, ми очікуємо коши з державного бюджету для мам у декретній відпустці, це більше 22 млн. Але виплатити їх ми не зможемо, – зазначила Джуган. – Усі ми зараз у тому періоді, коли святкують новорічні свята, усі сім’ї витратились, максимально очікують заробітної плати, але якщо така ситуація буде продовжуватись, ніхто не отримає жодної копійки з бюджету”.

Нагадаємо, 5 січня депутати не зібрались на передріздвяну сесію. Головна фінансистка Черкас Наталя Джуган закликала депутатів до здорового глузду. Тоді ж міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що сподівається, що у вівторок “повноцінне засідання виконкому”. Проект бюджету міста на 2018 так і не був затверджений виконавчим комітетом. 29 грудня 2017 року виконком не зібрався, а Бондаренко заявив про зрив бюджету.

Зазначимо, що завтра, 10 січня, має відбутися сесія міської ради.

Прочитайте ще:

Залиште коментар