Виконком погодив положення про міські нагороди у новій редакції

Виконком погодив положення про міські нагороди у новій редакції

Виконком Черкаської міської ради погодив проект рішення міської ради щодо затвердження положення про міські нагороди у новій редакції, інформує прес-служба ЧМР.

Виступаючи на засіданні, директор департаменту організаційного забезпечення Черкаської міської ради Лілія Маліщук акцентувала на основних змінах, які пропонується у згаданому проекті рішення.

Зокрема, нововведення стосуються процедури підготовки та розгляду документів для відзначення запропонованих претендентів на міські нагороди. А саме: до 1 червня триватиме збір документів, а до 1 липня – розгляд та ухвалення відповідних рішень. Тоді як безпосередньо нагородження високими міськими відзнаками та званнями пропонується здійснювати винятково у дві святкові дати – на День незалежності України та День міста.

Крім цього, запроваджується обмеження щодо кількості нагороджених. А саме: Комісія попереднього розгляду матеріалів про нагороди при виконавчому комітеті Черкаської міської ради ухвалює рішення щодо визначення на календарний рік не більш ніж:

– однієї кандидатури на нагородження званням «Почесний громадянин міста», а також – пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» І ступеня;

– двох кандидатур на нагородження пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» ІІ ступеня;

– трьох кандидатур на нагородження пам’ятним знаком «За заслуги перед містом Черкаси» ІІІ ступеня.

Винятки становлять кандидатури представлених на нагородження загиблих учасників АТО.

Далі запропоновані у проекті рішення зміни розглядатимуть депутати Черкаської міської ради на найближчому сесійному засіданні.

Прочитайте ще:

Залиште коментар