Які зміни хочуть внести до подарункового набору “Пакунок малюка” у Черкасах?

Які зміни хочуть внести до подарункового набору “Пакунок малюка” у Черкасах?

У Черкасах незабаром внесуть зміни до подарункового набору з дитячими речами першої необхідності, адже той, який затверджений наразі, викликав хвилю обурення у містян. Вони вважають, що деякі речі є недоцільними. Тож департамент соціальної політики провів опитування серед жителів міста, що вони б хотіли бачити у пакунку малюка. Про це пише zmi.ck.ua.

Нагадаємо, наразі до набору входять: ящик для зберігання дитячий речей, засобів для догляду, іграшок; комплект дитячої білизни; дитяча пляшка; присипка; олійка; книга-альбом “Наш малюк”; дитяча книга; сорочка “Вишиванка”; диск з українськими колисковими.

Опрацювавши результати опитування, департамент соцполітики пропонує інший склад набору, який буде винесено на розгляд виконкому.

Так, як повідомили Zmi.ck.ua у відповіді на інформаційний запит, до нового подарункового набору увійшли: еко-сумка з логотипом Черкаської міської ради; сорочка “Вишиванка” на 6-9 місяців; друковані інформаційні матеріали; підгузок багаторазовий універсального розміру з чотирма вкладками; щітка для волосся для немовлят; зубна щітка – масажер для перших зубів; іграшка розвиваюча дерев’яна; килимок розвиваючий.

Зауважимо, що висловити свою думку щодо складу пакунку малюка виявили бажання лише 19 містян.

Залиште коментар