Юрій Тренкін до колег-депутатів: «Це соціально важливий проект»

Юрій Тренкін до колег-депутатів: «Це соціально важливий проект»

Підтримати рішення про відновлення роботи дитячого садочка на Митниці закликає колег депутат міської ради Юрій Тренкін. Це питання розглядатимуть у четвер, 14 лютого, на сесії Черкаської міської ради.

Зокрема, йдеться про дошкільний навчальний заклад № 40, що розташований у м. Черкаси по вул. Припортовій, 10. Його закрили ще наприкінці 90-их років. Нині у приміщенні розташоване Управління Пенсійного фонду України в м. Черкаси.

– До мене, як до депутата, регулярно звертаються жителі мікрорайону із проханням відновити роботу цього садочка, – розповідає Юрій Тренкін. – Митниця активно розвивається, з кожним роком усе більше забудовується, а тому є нагальна потреба в розвитку всієї необхідної інфраструктури. Натепер на 100 місць у садочках мікрорайону маємо 144 дитини. А тому місцеві жителі змушені возити своїх дітей у садочки в інші райони. Цей об’єкт є справді соціально важливим.

За словами депутата, вже виготовлена проектно-кошторисна документація на реконструкцію цього дитячого садочка. На це з міського бюджету спрямували майже 280 тис. грн.

Залиште коментар