Юрій Тренкін: Ініційований урядом закон про працю ставить під загрозу євроінтеграційні прагнення України

Юрій Тренкін: Ініційований урядом закон про працю ставить під загрозу євроінтеграційні прагнення України

Уряд та президент йдуть проти світових трендів та утискають права українців, збільшуючи кількість робочих годин та залишаючи мізерну заробітну плату.

«Дослідження міжнародної організації праці говорить про те, що трендом у світі сьогодні є скорочення робочого дня до шести годин, а робочого тижня – до чотирьох днів. Але наша влада думає не про людей і, йдучи всупереч світовому досвіду, збільшує тривалість робочого дня, залишаючи при цьому мізерні зарплати», – говорить перший заступник голови Черкаської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

Розроблений урядом закон про працю, переконаний Юрій Тренкін, не захищатиме інтереси звичайного працівника. Такої ж думки й Міжнародна конфедерація профспілок світу, яка після ознайомлення з законопроєктом застерегла, що Україна може втратити підтримку Європи та світової спільноти.

«Іініційований урядом закон про працю № 2708 ставить під загрозу євроінтеграційні прагнення України», – наголошує Юрій Тренкін.

У Києві цього тижня працюватиме розширена Місія Міжнародної конфедерації профспілок (МКП) та її регіональних організацій. Глобальні профспілки, які об’єднують мільйони робітників по всьому світу, занепокоєні намірами української влади нашвидкуруч змінити трудове законодавство на користь роботодавця.

Залиште коментар