Юрій Тренкін: «Осучаснення медзакладів – пріоритет нашої команди»

Юрій Тренкін: «Осучаснення медзакладів – пріоритет нашої команди»

Наближення якісних і доступних послуг до людей повинно бути ключовим у реформі галузі охорони здоров’я. На цьому наголошує голова бюджетної комісії Черкаської міської ради, депутат від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

За його словами, осучаснення медичних закладів у Черкасах є пріоритетом роботи міської влади. Водночас Юрій Тренкін акцентує на необхідності проведення якісної медичної реформи по всій країні.

– Завдяки злагодженій роботі нашої команди з кожним роком у медичних закладах Черкас відбувається все більше позитивних змін, – зауважує батьківщинівець. – Особливу увагу ми приділяємо оснащенню їх новим обладнанням. Приміром, із цією метою торік на єдину в місті лікарню швидкої допомоги спрямовано понад 20 млн грн. За ці кошти туди придбали необхідне обладнання: апарат УЗД, фотометри, апарати для лазерної терапії та міостимуляції тощо. Також тепер у цій лікарні є один із найпотужніших комп’ютерних томографів в області. Водночас у масштабах країни потрібна справді якісна реформа із впровадженням страхової медицини. На цьому наголосила і лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час зустрічі із жителями Уманщини. За прикладом провідних країн світу необхідно впровадити страхову медицину: коли роботодавець буде робити страхові внески за свого працівника, але за умови зниження податкового навантаження, а за неповнолітніх, пенсіонерів або непрацездатних – держава.

Нагадаємо, минулої п’ятниці лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко зустрілась із жителями Уманщини та Жашківщини.

Залиште коментар