Юрій Тренкін: «Субсидії не стали обіцяною панацеєю від високих тарифів»

Юрій Тренкін: «Субсидії не стали обіцяною панацеєю від високих тарифів»

Тарифне питання найчастіше порушують черкащани на зустрічах із батьківщинівцями. Про це розповів керівник Черкаського обласного виборчого штабу, депутат Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін.

За його словами, люди скаржаться на непідйомні суми у платіжках за комунальні послуги. Вони нарікають на складний механізм отримання субсидій.

“Я багато їжджу по області. Жодна зустріч із місцевими жителями не минає без порушення питання про тарифи. Суми у платіжках стають усе більш непідйомними для українських родин. Субсидії не стали обіцяною панацею від зависоких тарифів. Водночас на центральному рівні ми не бачимо відповідного реагування. А тому під час відкриття десятої сесії парламенту VIII скликання лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко обурилася тим, що до порядку денного не включають законопроект про скасування постанови Уряду щодо підвищення ціни на газ, яку підписали всі фракції, окрім «Блоку Петра Порошенка». Не були включені до порядку денного також такі важливі питання, як створення тимчасових слідчих комісій парламенту, які могли б припинити махінації із землею та допомогли розібратися з корупцією НАК «Нафтогазу» на тарифах людей”, – зауважує Юрій Тренкін.

Нагадаємо, що у прямому ефірі ток-шоу «Свобода слова» на телеканалі ICTV Юлія Тимошенко заявила, що одразу після перемоги на виборах новий Президент подасть до парламенту законопроект про зміну порядку забезпечення населення газом. Відповідно, українці отримають газ власного видобутку за вдвічі нижчою ціною, що суттєво зменшить видатки на житлово-комунальні послуги. Юлія Тимошенко зазначила, що реальна ціна на газ, за бухгалтерією «Укргазвидобування», враховуючи вартість видобутку газу, якщо взяти всі податки та додати ще 30% рентабельності, транспортування і 30% прибутковості для розвитку галузі – 3,55 грн за кубометр, «а українцям продають сьогодні газ по 8.55 грн».

Залиште коментар