За зірвану біля ставка коноплю уманчанин може сісти на 5 років

За зірвану біля ставка коноплю уманчанин може сісти на 5 років

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчиненому повторно.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

В ході досудового розслідування встановлено, що 30-річний житель Уманського району восени 2017 року, перебуваючи на березі ставу одного із сіл Уманського району Черкаської області, помітив рослини коноплі та, розуміючи, що це наркотичний засіб, з метою незаконного придбання, діючи умисно і цілеспрямовано, повторно, зламав вказані рослини коноплі, чим самим придбав вказаний наркотичний засіб, після чого, подрібнив їх руками та помістив до поліетиленового пакету, чим виготовив наркотичний засіб, після чого переніс його до місця свого проживання, де зберігав, з метою подальшого вживання без мети збуту.

12 лютого 2018 року Уманською місцевою прокуратурою за вказаним фактом чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України.

На даний час проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для якнайшвидшого завершення досудового розслідування та направлення обвинувального акту до суду.

У разі доведення вини, зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар