Завтра у свій перший рейс вирушить мобільний сервісний центр МВС

4 травня 2017 року дорогами Черкаської області в свій перший рейс вирушить мобільний сервісний центр МВС Черкащини. Про це “Про головне” повідомили у регіональному сервісному центрі МВС у Черкаській області.

Це сучасний, пересувний сервіс (на базі нового комфортного мікроавтобуса Renault Master), який оснащений сучасним обладнанням, з допомогою якого фахівці надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.

Мобільні сервісні центри МВС – створені з метою забезпечити комфорт громадянам які проживають у віддалених населених пунктах області під час отримання державних послуг, адже дають можливість зекономити час та кошти витрачені на дорогу до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС.

Перша робоча поїздка мобільного сервісного центру МВС відбудеться 4 травня у місто Кам’янка, де мешканці району та прилеглих населених пунктів впродовж дня зможуть обміняти свої посвідчення водія або зареєструвати чи перереєструвати транспортні засоби.

Обслуговувати громадян фахівці МСЦ будуть з 10.00 до 16.00 години за адресою: місто Кам`янка, вулиця Пушкіна, 54. (площа перед готелем «Кам`янка»).

Прочитайте ще:

Залиште коментар