Житель Миколаївщини втрапив за грати на 12 років за вбивство золотонісця

Житель Миколаївщини втрапив за грати на 12 років за вбивство золотонісця

Черкаським районним судом засуджено чоловіка за жорстоке вбивство жителя м. Золотоноша

В судовому засіданні встановлено, що житель Миколаївської області в липні 2016 року в м. Золотоноша на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, умисно, розуміючи протиправний характер своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, наніс удар кулаком правої руки в обличчя  потерпілому, внаслідок чого останній впав, вдарившись головою об землю.

Про це повідомила Золотоніська місцева прокуратура.

В подальшому чоловік, перебуваючи в конфлікті із потерпілим на ґрунті особистих неприязних відносин,  із застосуванням невстановленого предмету, який має колюче-ріжучі властивості та має гостру ріжучу кромку(лезо), умисно, з метою вбивства,  наніс йому численні удари, в область грудної клітки, черевної порожнини, шиї, під час чого потерпілий з метою уникнення отримання тілесних ушкоджень намагався втекти, проте неодноразово падав на асфальт та металеву огорожу, в результаті чого потерпілий  отримав тілесні ушкодження, що супроводжувались внутрішньою кровотечою та помер на місці вчиненні злочину.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 1 ст. 115 КК України, а саме умисне вбивство, призначивши покарання у виді 12 років позбавлення волі.

Залиште коментар