Жителі Сміли просять встановити відбійники на відремонтованій дорозі

Жителі Сміли просять встановити відбійники на відремонтованій дорозі

У Смілі завершується ремонт вулиць Трипільської та Уманської, якими рухається чималий потік автотранспорту з боку Черкас. Вже відремонтовано практично весь відрізок дороги, який тягнеться від Юрової гори і до автовокзалу.

Пише «Сміла.ua».
Порівняно з тим, що тут було, наразі ситуація, звісно, покращилася. Хоча тепер у жителів цієї вулиці, будинки яких стоять по обидва боки шляху, з’явилися інші проблеми. На цій дорозі немає світлофорів, відсутні відбійники. А водії, відчувши під колесами не ями, а справжній асфальт, дають газу і низько літають.

Тож місцеві жителі б’ють на сполох. Вони зізнаються, що їм страшно ходити по тротуарах. Кажуть, що з проханням встановити відбійники зверталися у міську раду неодноразово, але поки ніякої реакції.

«Я тут проживаю і знаю, по скільки разів машини влітали у наші двори, а з таким ремонтом особливо страшно за дітей, які будуть ходити до школи. Я вас благаю, виділіть кошти на відбійники», – наголошує жителька Трипільської Галина Волотковська.

Як пояснив «Сміла.ua» начальник ЖКГ міської ради Сергій Чередніченко, замовником робіт на Трипільській та Уманській є Служба автомобільних доріг у Черкаській області, а виконавцем – ПП «Дорстрой».

«Смілянська міська рада тільки виділила кошти на проектно-кошторисну документацію – загалом більше 132 тисяч гривень»,– наголошує Сергій Анатолійович.

За його словами, по проекту лівньовки та відбійники не передбачені, тільки поточний і середній ремонт дороги, не капітальний.

Він каже, що ця дорога національного значення. І там встановлено ліміт швидкості. Вже коли дорогу приймуть в експлуатацію, а це має бути найближчим часом, треба буде встановити дорожні знаки, аби водії пам’ятали, скільки кілометрів вони мають рухатися містом.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар