«Жити по-новому» – Для Голови облради купують розкішний автомобіль Infiniti

«Жити по-новому» – Для Голови облради купують розкішний автомобіль Infiniti

Комунальне підприємство «АТП Черкаської обласної ради» призначило на 3 липня торги на придбання для потреб екс-регіонала, голови Черкаської обласної ради Олександра Вельбівця (Блок Петра Порошенка) легкового автомобілю, у одній з найрозкішніших комплектацій, Infiniti QX70.

Про це повідомляється на сайті «Наші гроші» із посиланням на систему «Прозорро».

Облрада, для свого високоповажного очільника, забажала білий 5-місний автомобіль 2017 року випуску з низкою вимог, під які підходить саме розкішний та комфортабельний Infiniti Q70.

Автомобіль, для потреб голови обласної ради, повинен мати шкіряний салон, двозонний клімат-контроль, рульове колесо з підігрівом, аудіосистему вищого класу, легкосплавні колісні диски, камеру заднього виду, тощо.

Нагадаємо, найдорожчими автомобілями в гаражі НАБУ є Mazda CX-5 за 910 тис грн., у Спеціалізованої антикорупційної прокуратури – Toyota Camry за 920 тис грн.

Це не перший скандал, в який потрапляє, черкаський чиновник, так на минулій сесії Черкаської обласної ради, скандально-відомому голові Черкаської обласної ради Олександру Вельбівцю, депутати збільшили на 30% заробітну плату, в той час як ще раніше він призначав собі премії самостійно, пише ВІККА.

Прочитайте ще:

Залиште коментар