Зміни соціальних нормативів по опаленню (теплопостачання) на наступний опалювальний період 2017-2018

Зміни соціальних нормативів по опаленню (теплопостачання) на наступний опалювальний період 2017-2018

З першого травня 2017 року наберуть чинності зміни до абзацу першого пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409, якою встановлено державні соціальні стандарти у сфері житлово-комунального обслуговування. Про це розповідає завідувач інформаційно-консультативного сектору відділу соціальної допомоги управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Галина Романенко.

Відтепер установлено такі соціальні нормативи користування, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює житлові субсидії по послузі централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):

у разі використання теплової енергії для централізованого опалення  (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, – 0,0431 Гкал на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 5,0 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць на опалювальний період;

у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 51кВт*г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць на опалювальний період.

Прочитайте ще:

Залиште коментар