АТОвці спростували заяви щодо неналежного вшанування загиблих воїнів та стали на захист Бондаренка

АТОвці спростували заяви щодо неналежного вшанування загиблих воїнів та стали на захист Бондаренка

На сьогоднішній сесії Черкаської міськради представники Асоціації учасників АТО, ГО «Волонтер Черкащини», ГО «Черкаський правозахисний центр» та Благодійного фонду «Мирне майбутнє України» вибачилися за слова інших АТОвців, які на минулій сесії вимагали у міського голови публічних вибачень за оголошення Дня жалоби за вбитим депутатом Бінусовим.

Виступаючи від імені всіх цих організацій, Віктор Черниш зазначив, що все сказане з трибуни на минулій сесії про те, що загиблі воїни АТО так не вшановуються, — це лише особиста думка ораторів, яка не відповідає дійсності та не відображає погляду всіх учасників АТО.

«Отримані на наш запит відповіді переконливо заперечують це, так би мовити, звернення. За останніх три роки всі поховання загиблих воїнів відбувались за сприяння і допомоги виконкому Черкаської міської ради, на що є відповідні рішення виконкому, підписані міським головою Анатолієм Бондаренком. Кожного разу в місті оголошувався День жалоби, в знак трауру були приспущені прапори в адміністративних будівлях та на центральній площі», – зазначив Віктор Черниш.

Він також нагадав про оголошений в Черкасах 29 серпня цього року День скорботи за загиблими в Іловайську воїнами, який проходив із приспущеними прапорами й жалобними стрічками на будівлях міста.

«Ми вважаємо неприпустимим спекулювати на горі всього українського народу та робити неправомірні заяви з цього приводу. Ветеранська спільнота висловлює співчуття родині загиблого депутата Михайла Бінусова та просить вибачення», – висловили свою позицію АТОвці.

Нагадаємо, що після оголошення на сесії 5 жовтня вищезазначеної заяви представників громадських організацій воїнів АТО, частина депутатів фракцій Партії вільних демократів, фракція Блоку Петра Порошенка та група “За громаду” намагалася зірвати роботу сесії Черкаської міськради, покинувши залу засідань.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар